Ο.Π.Α. Θερινό Σχολείο

Καλησπέρα σας,

Επικοινωνούμε μαζί σας εκ μέρους του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών (πρώην ΑΣΟΕΕ) σχετικά με την διεξαγωγή του Θερινού Σχολείου Νεανικής Επιχειρηματικότητας – YES 2024, το οποίο διοργανώνεται φέτος για 15η συνεχή χρονιά.

Το πρόγραμμα απευθύνεται σε μαθητές/μαθήτριες Λυκείου και θα ήταν μεγάλη μας χαρά αν μπορούσατε να το προωθήσετε στους μαθητές/μαθήτριές σας σε περίπτωση που ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν.

Η συμμετοχή είναι δωρεάν μέσω υποτροφιών που προκύπτουν από εξέταση τύπου GMAT (εξετάσεις πάνω σε βασικές γνώσεις μαθηματικών και Αγγλικών) ενώ δίνεται και η δυνατότητα συμμετοχής με πληρωμή σε περιορισμένο αριθμό ατόμων.

Επισυναπτόμενο μπορείτε να βρείτε ένα πλήρες ενημερωτικό σημείωμα το οποίο μπορείτε να διαμοιράσετε στους μαθητές/μαθήτριές σας, ενώ μπορείτε να δείτε τη φόρμα συμμετοχής εδώ.

Παραμένουμε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε παραπάνω πληροφορία ή/και διευκρίνιση.

Με εκτίμηση,

Εκ μέρους της οργανωτικής ομάδας YES 2024,